Red Dead Redemption 2 İOS ve ANDROİD Uygulaması Yayınlandı

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 için Rockstar’dan mobil uygulama sürprizi geldi.

Dün üzerindeki inceleme ambargosu kalkan Red Dead Redemption 2‘nin, yayınlanan ilk inceleme puanları ile gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olduğu ifade edilmişti. İlgili haberimize hemen  ulaşabilirsiniz.

Oyunun çıkışına saatler kala Rockstar‘ın resmi blogundan iki önemli duyuru geldi: Biri şu an haberini okumakta olduğunuz mobil uygulama, diğeri de 3GB’lık ilk gün güncellemesi. Eğer ki oyunu fiziksel kopya olarak aldıysanız güncelleme için 1-2 gün beklemeniz gerekecek. Her ne kadar oyunu oynamanıza engel olmasa da birçok performans iyileştirmesi ve hata düzeltmeleri bulunuyor.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Gelelim oyunun resmi mobil uygulamasına. Red Dead Redemption 2 sahipleri, bu uygulama sayesinde oyundan aldıkları zevki iki katına çıkaracaklar. Oyunun haritası, hikayede gerçekleştirdiğiniz ilerlemeleri takip edebileceğiniz, oyunla ilgili rehberlere erişebileceğiniz ve gazete okuyabileceğiniz bu uygulama şu andan itibaren indirilebilir durumda. Tek yapmanız gereken PS4 veya Xbox One’da kullandığınız Rockstar hesabınızla uygulamaya giriş yapmak olacak.

 

Play Store İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.rdr2app&hl=en_US

App Store İndirme Linki

https://itunes.apple.com/us/app/rdr2-companion/id1293430833?mt=8

Red Dead Redemption 2 Türkçe Bölüm 1

3 Comments

  1. güzel olmuş kardeşim başarılar dilerim, wmaraci sitesinden gördüm palyaşımını bakmak istedim sitene, bende yeni kurdum hayırlısı bakalım 🙂 SSL sertifikasını alırsan daha iyi olur bu arada bazı host firmaları ücretsiz kuruyor aksi halde adres satırında sitenin adının önünde güvenli değil diye yazıyor ziyaretçi için olumsuz düşünce oluşturabilir

    1. teşekkürler kardeşim siteni not aldım her gün ziyaret ederim.Godaddy den aldık ama bitmek üzere host değiştireceğim.Hayılır olsun sana da (y)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: