site analiz

Ücretsiz Site Analiz ve SEO Araçları

Site Analiz Linki http://kucukyalidacilingir.com/ders/analiz Web siteniz için detaylı Site Analiz Raporlarlama Hizmeti artık elinizin altında,siteniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabileceğiniz ileri düzey raporlama sistemi. Her web sitesi sahibinin ihtiyacı olan bu... Read more »
kara para

Karapara Terimleri ve Anlamları | What is money laundering?

A   Abetting (in money laundering offence) Karapara aklama suçu- nun işlenmesinin teşvik edilmesi.   Abnormal Increase in the Bank Accounts Gerçek veya tüzel ki- şilerin banka hesaplarında normal olmayan biçimde gelişen... Read more »
Hizmet Kalitesi Nedir

Hizmet kalitesi nedir? | What is service quality?

HİZMET KALİTESİ 1990’lı yıllarda iş yaşamının belirleyici özelliklerinden biri kalite ye enmesi olmuştur. Kalitenin ilgili kavramların gittikçe daha fazla benims anlamı, nasıl geliştirilebileceği. kalite yaklaşımları. toplam kalite yönetimi,kalite-kârlılık ilişkileri, hizmet kalitesi çok... Read more »
çiftlikbank script

Çiftlikbank Scripti-%100 Benzer Çiftlik Scripti-Bostan Çiftlik

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Çiftlik bank benzeri bir script sunacağım. Çiflik bank Script Özellikleri:  Kullanıcı Dostu Panel Mobil Uyumluluk  Göz Yormayan Tasarım  İstediğin Renk Seçeneğini 2 dakikada aktif etme Reklam Alanı (... Read more »
Instagram Resim İndirme

İnstagram Video İndirme Scripti | İnstagram Fotoğraf İndirme Scripti

Arkadaşlar bugün sizlere instagram video ve fotoğraf indirme scriptini paylaşacağım.Sizde kendi instagram video ve fotoğraf indirme sitenizi açabilir ve adsense reklamları koyarak para kazanabilirsiniz. Script Özellikleri Sade tasarım OneSignal Bildirim Sistemi Yapısal... Read more »
ücretsiz smm panel

Ücretsiz SMM Panel | Ücretsiz SMM Panel Scripti

Smm panel scriptleri bildiğiniz üzere çok pahalı scriptlerdir. Fakat ücretsiz smm panel sahibi olmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey smmturk.net bayisi olmak. Ücretsiz Smm Panel Scripti smmtuk.net Ücretsiz şekilde... Read more »
link kısaltma script

Link Kısaltma Scripti | link.tl bc.vc Scripti

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere link.tl veya bc.vc gibi link kısaltarak para kazandıran bir scripti tanıtacağım.Script sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Demo adresi aşağıda olacaktır. Script Fiyatı:25 TL Demo adresi:http://teknogo.epizy.com/?i=1 Read more »
twitter site scripti

Facebook Twitter Site Scripti | Chat Arkadaşlık Site Scripti

Arkadaşlar bugün size codecanyon da 99$ a satılan wowonder scriptini tanıtacağım.Script facebook ve twitter tarzında bir scripttir.Video,Resim,Ses,Konum ve Duygu paylaşma özelliği vardır.Sizde kendinize ait bir sosyal ağ olsun istiyorsanız bu script tam... Read more »
İnstagram scripti

Sosyal Ağ Scripti | Facebook-İnstagram Benzeri Site Scripti

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere efsane her yerde aranan bir scriptten bahsedeceğim.Bu script sayesinde herkes kendi sosyal ağının sahibi olabilecek.Script sayesinde gönderi ve durum paylaşabilirsiniz.Sosyal ağ içindeki insanları takip edebilirsiniz.Kullanıcılar ile mesajlaşabilirsiniz.Sizde kendi sosyal... Read more »

Kartal Çilingir-0533 546 75 14

Kartalda çilingir ve anahtarcılık en ideal fiyat ve kilit sunumu yapan çalışanı ile kartal pendik ve maltepe etrafı kordonboyu bölgesi, dumankaya horizon, dumankaya vizyon, mesa, nuvo dragos, çukurova, aydınlı evora multlock rana kilit... Read more »