Cambly ile Pratik Yaparak İngilizce Öğrenmek

cambly

İngilizce artık hayatımızın bir bölümünde yer edinmiş hala gelmiştir. İster iş hayatımızda ister eğitim hayatımızda hatta günlük yaşantımızda bile İngilizce dilinin ihtiyacını fark edebiliyoruz. Sokaktan geçen yabancı bir turist bile bizlere adres sorarken zor duruma düşürebiliyor. Çoğu iş veren mülakatlarda yada öz geçmişinde İngilizceyi zaten bilmeli gözüyle bakıyor. Bu durum ister istemez bizleri zor duruma sürüklüyor.

Ülkemizde eğitim kurumlarında zorunlu olarak verilen İngilizce dersinin yetersiz yahut kalitesiz olduğunu düşünmekteyiz, ki öyle de. Bu sebeple bir çok kişi yüksek meblalar ödeyip kendilerini İngilizce konusunda geliştirmek için  dil kurslarına, belediyelerin düzenlemiş olduğu halk eğitim kurslarında katılarak eksikliklerini tamamlamaya çalışıyor.

 

cambly

 

Bununla birlikte günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte eğitim ve öğrenme kategorisinde bir çok gelişim uygulamaları karşımıza çıkıyor. Çoğu ücretli olsa da ücretsiz uygulamaları da içinde barındırıyor. Appstore ve Google Play Store bu tarz uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.

     CAMBLY NEDİR? – NE İŞE YARAR? -ÜCRETLİ Mİ?

          Cambly App store ve Google Play Store’da yer alan bir İngilizce eğitim uygulamasıdır.  Uygulamaya giriş yaparak canlı ve görüntülü olarak programda yer alan İngilizce öğretmenleriyle görüşmeler yapıyorsunuz. Böylece pratik bir şekilde İngilizce konuşarak kendi gelişiminizi arttırıyorsunuz. Uygulamaya üye olduğunuzda ücretsiz olarak beş dakika kazanıyorsunuz. Ayrıca referans kodu kısmına ‘okanserbes’ veya ‘carvisiter’ yazarak ekstradan on dakika daha izlenim hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca süreniz bittiğinde yeni üyelik açarak bunu yenileyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

3 Comments

  1. Bu uygulamayı biliyorum çok güzel. İnsan konuşurken başta heyecan yapsada sonradan eğlenceli olduğunu anlıyor

  2. Uygulama güzel fakat çok pahalı ücretsiz kullandim 15 dakika fakat yeni üyelik actim olmadi.Tekrardan kaldırıp yüklemem mi gerek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: